Andromeda
2.290 TL
Marka
: CagMax
Model
: Cm5750
Garanti
: Var
Stok
: Var

İrtibat Tel
Tel
: +90 (212) 659 5584
Fax
: +90 (212) 659 5584
Sipariş Formu
İsim Soyisim
:
Telefon
:
e-mail
:
Varsa Açıklama :
  
Detaylı Bilgi
Andromeda 2000W ANTİ MİTE

İTALYAN POMPA

ÇİFT KAZANLI KULLANIM

ERGONOMİK TASARIM

PASLANMAZ TELESKOPİK BORU

PRATİK SU TANKI

HALI YIKAMA VE SÜPÜRME ÖZELLİĞİ

YÜKSEK EMİŞ GÜCÜ

MOTOR GÜCÜ 2000 W

HAVA DEBİSİ 45 L/SN

EMİŞ GÜCÜ 2300 MM H20

AĞIRLIK 13.3 KG

KİRLİ SU TANKI KAPASİTESİ 10 LT.

TEMİZ SU TANKI KAPASİTESİ 4 LT.

TOZ TOPLAMA KAPASİTESİ 18-20 LT.

POMPA BASINCI 2-2.5 BAR

POMPA GÜCÜ 26 W

KOLİ ÖLÇÜSÜ 55 X 47.2 X 38.5 CM

220-240 V / 50 ~ 60 HZ AC

ANTİ MiTE

Mite Nedir?
Mite ve toz akarları gözle görülemeyecek kadar küçük canlı yaratıklardır. En çok bulunduğu yerlerin başında, yataklarımız, halılarımız, koltuklarımız, yastıklarımız ve tüylü çocuk oyuncakları gelmektedir. Yaşam alanlarını oluşturan 3 etmen ise; karanlık, sıcaklık ve nemdir. Bu 3 şartın sağlandığı her ortamda rahatça üreyip çoğalabilen mite ve toz akarlarının besin maddesi, insan deri kırıntıları ve kepeklerdir.

Boyutları 5 mikron ila 55 mikron arasında değişen mite’lar, insan sağlığını tehdit eden, astım, alerji ve nefes darlığı gibi solunum enfeksiyonlarına neden olmaktadır. 1 gr, deri ya da kepekle 1.000.000 mite ve toz akarı beslenebilir. Mite ve toz akarları alerjisi olanlar için gerçek bir tehdit unsurudur.

Mite’ların kendisinden çok dışkıları zararlıdır. Bir mite günde ortalama 20 kez dışkı, 100 mite da bir haftada 2 mikrogram alerjen üretir. 1 gram ev tozunda, 2 mikrogramın üzerinde mite alerjeni bulunması alerji gelişimi için, 10 mikrogramın üzerinde bulunması ise astım krizi için risk faktörü kabul edilmektedir.

Mite’lar, özellikle çocukların ve yaşlıların zayıf olan bağışıklık sistemlerini etkileyip, hastalıklara neden olur. Alerjik bünyeli kişilerin erken yaşlarda mite’larla karşılaşması, alerjik nesle ve astım gibi hastalıkların gelişmesi açısından, bir risk faktörüdür.

Mite’ların en çok bulunduğu yerler yataklarımızdır. Bir yatakta 100.000 ‘den 10.000.000 ‘a kadar canlı mite bulunmaktadır. Günde ortalama 8 saat uyuduğumuzu düşünürsek, mite’lara alerjisi olan bir insanın, ömrünün yaklaşık üçte birini mite’larla dolu bir yatakta geçirdiği söylenebilir. Yatak, yastık ve yorganlarda bulunan mite’lar, toz partiküllerinin üzerine yapışarak , nefes borusundan akciğerlere ulaşır ve alerjik reaksiyon başlatır.

Alerjik kontrol altına alan birkaç çeşit ilaç geliştirilmiştir. Ancak alerjenlerden sakınmak, en az ilaç tedavisi kadar önemlidir. Bu noktada en etkili çözüm; yüksek teknolojisi, derin temizleme aparatı ve su filtrasyon sistemi ile CAGMAX Temizlik Robotudur.


HAVA TEMİZLEME

İnsanların yaşaması için üç maddeye ihtiyaç vardır.

İyi ve sağlıklı yiyecek
İçmek için temiz su
Temiz hava
CAGMAX olarak yaşamımız için bu 3 maddeden en önemlisi olan HAVANIN yaşadığımız ortamdan temiz olabilmesi için ANDROMEDA’yi ürettik.
 
Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.
Suyun muhteşem gücünü keşfeden CAGMAX olarak firmamız , ISLANAN TOZLAR UÇAMAZ MANTIĞI ile gerçek temizliği yakalamıştır.
Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu ANDROMEDA temizlik robotumuz %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.
 
Toz torbasız, su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.
 
 
HEPA FİLTRE
 Havanın içinde bulunan ve suyun bile tutmakta güçlük çektiği polen gibi mikrondan daha küçük partiküllerin tekrar dışarı çıkmasını engeller.
 
CAGMAX ANDROMEDA TEMİZLİK ROBOTUNUN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ ÇOK PRATİK OLMASIDIR.
 

Vakumlama

Vakumlu saklama torbalarını ister evinizde, ister yolculukta kullanın, kullandığımız modern teknoloji sayesinde eşyalarınız güvende olacak. Poşetlerimiz hava ve sıvı sızdırmaz özelliğe sahip olduğundan vakumlarken içerisindeki havayı tamamen boşalttığımız poşette nem, küf, böcek olma ihtimali olmayacak. Böylece daha hijyenik şekilde saklama imkanı sağlayacaktır. Aynı zamanda da yerden tasarruf imkanı sağlayacaktır.

 

Poşetin kullanımı

. 1. Aşama: Vakumlayacağınız tüm ürünlerin temiz ve kuru olması gerekir. Her bir parçayı itinayla katlayın ve düzenli şekilde istifleyip poşetin içine yerleştirin. Poşeti aşırı doldurmayın. Yoğunluğu sağlamak için asgari olarak kapatma kenarında 10 cm mesafe bırakın.

- 2.Aşama: Poşet ağzının bir kenarını tutun ve diğer elinizin başparmağı ve işaret parmağıyla iki kenarı sıkıca bastırın. Poşetin içerisindeki mandal ile poşetin ağzının bir ucundan diğer ucuna sıkıca bastırarak (mandalı kaydırarak) poşetin fermuarını kapatınız. Poşetin ağzının kapandığından tam emin olunuz.

- 3.Aşama: Valfin üzerindeki kapağı açın ve elektrik süpürgesinin borusunu boşluğun üzerine yerleştirerek süpürgeyi çalıştırıp istenilen vakum etkisi oluşana dek poşetin içindeki tüm havanın emilmesini sağlayın. Poşetiniz yeterli sıkışmayı yaptığında süpürgenin borusunu valften ayırarak kapağı kapatıp vakumlama işlemini sonlandırın.

- 4.Aşama: Kapağı kilitleyin ve vakum paketli tekstil ürünlerini valf kapağı yukarı bakacak şekilde saklayacağınız yere yerleştirin. Poşet taşınması esnasında valften veya poşetin dolum ağzından tutarak sürüklemeyin. Vakumlu poşetinizi daha uzun süreli kullanabilmek için istifleyeceğiniz alanlarda poşetinizin zarar görmemesine dikkat ediniz.

Avantajları: 

Yer kazandırır,
Vakumludur,
Su geçirmez,
Esnek & dayanaklı,
Çift eksenli polietilen ve naylon katmanları.
 
 
Ürünü öne çıkartan özellikler:
 
Depolanan eşyaların baş düşmanları oksitlenme ve ultraviyole ışınlarının yanında kir, küf, böcekler ve sudur.
 
Oksitlenme renk değişikliğine ve kumaşta varolan herhangi bir lekenin yayılmasına sebep olur.
 
Vakumlu kapatma oksitlenmeyi inanılmaz ölçüde engeller ve küf sporlarının büyümesini durdurur.
 
En önemlisi de birçok eşyayı sıkıştırdığı için çok yer kazanırsınız.
hacmi içine konulan eşyalara bağlı olarak %99’e kadar küçülebilir. Böylece depolama yeriniz iki katına çıkmış olur. Yorganlar ve montlar, battaniye ve kazaklara oranla daha fazla sıkışacaktır.